Papa i bën ‘like’ modeles braziliane me të brendshme: Të paktën do shkoj në parajsë

0
25

Në të gjitha mediat e huaja së fundmi ka bërë një bujë të madhe lajmi ku Papa Françesku i ka bërë “like” në Instagram një modeleje braziliane.

Ajo në foton e publikuar është shfaqur mjaft provokuese si një vajze shkolle.

Modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, krahas fotos provokuese ka njoftuar ndjekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe tashmë ajo mund të shkojë në parajsë.

“Të paktën po shkoj në parajsë”- shkruan ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here