Papa Françesku i bën ‘like’ të pasmeve bombastike të brazilianes, ekzaltohet modelja 27-vjeçare: Të paktën po shkoj në parajsë

0
71

Papa Françesku i ka bërë ‘like’ në Instagram një modeleje braziliane e cila reklamonte të pasmet bombastike nën veshjen provokuese si një vajzë shkolle.

Lajmin e ka bërë me dije vetë modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, e cila krahas fotos provokuese ka njoftuar ndjekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe tashmë ajo mund të shkojë në parajsë.

“Të paktën po shkoj në parajsë”- shkruan modelja.

Nuk dihet nëse është vërtetë Papa ai që i ka dhënë like moedeles apo është ndonjë person tjetër që përdorë llogarinë e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here