“Jo vetëm kasetën, Luli paska marrë edhe kamerën”, rrjeti shpërthen në tallje me propagandën e pushtetit

0
59

Ditët e fundit në Shqipëri, na ka plasur një “skandal” me përmasa planetare… Pak a shumë, ideja thelbësore, është që pushteti e ka shpallur Lulzim Bashën, tradhëtar të kombit shqiptar.

Sigurisht, rrjetet sociale kanë shpëthyer nga reagimet e shumta dhe meme-krijuesit, si gjithmonë kanë shpalosur talentin e tyre… Ja disa nga memet më pikante për ngjarjen më të rëndësishme, që ja ka kaluar edhe pandemisë, ekonomisë, inceneratorëve, etj, etj, etj, etj…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here