“Fitove çdo betejë…”, ndërron jetë me Covid- 19 efektivi i Policisë Bashkiake, kryebashkiakja Ademi mesazh ngushëllimi

0
66

Punonjesi i Policise Bashkiake Shkoder, Rauf Guri, humbi jeten nga Covid-19.
Kryebashkiakja, Voltana Ademi, poston mesazhin ngushellues:

“Të vështira janë fjalët në të tilla momente..nuk ishte kohë lamtumire për njeriun e përkushtuar, familjarin e mirë dhe punonjësin model Rauf Guri.

Fitove çdo betejë në radhet Policisë Bashkiake, por nuk ia dole me gjithë përpjekjet në luftën me Covid19.

Në këtë moment të vështirë i shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here