“Jam me fat që të kam”, Çiljeta i dedikon fjalët e ndjera mashkullit më të rëndësishëm

0
49

Këngëtarja seksi, Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali 7-vjeçar, Fernandos.

Ajo herë pas here ka treguar se ka një lidhje shumë special me të. Për këngëtaren duket se nuk ka nevojë për ditë të veçanta, që t’i shprehë publikisht dashurinë pa kushte vogëlushit të saj.

Së fundmi, Çiljeta ka ndarë sot në rrjete sociale një foto shumë të ëmbël të Fernandos dhe i ka dedikuar disa fjalë zemre, ashtu siç vetëm një nënë mund ta bëj.
“Kur Duaja ime lekundi dyert e qiejve

ALLAHU te solli ty ne jeten time si pergjigje te asaj lutje ne sexhde nate Kadri ne gusht 2012.Jam me fat qe te kam biri im i pikturuar me bukuri si jashte po ashtu edhe brenda zemres tende qe i do gjithe njerzit i mbrone me fanatizem ke ke ne zemer si nje burre i madhe protektues aq sa i rritur perpara kohe ne personalitetin tend aq edhe i bute ne shpirte kur te shof si te dhimbset edhe nje milingone e vogel e me thua mos e vrit se gjynah ti japim pak buke.Je gjithcka kam dashur ne jeten time sic te kerkova e perfytyrova. Te dua shumë Fernando im!”, shkruan Çiljeta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here