Çfarë po ndodh? Aplikacionet e Google, Gmail dhe Youtube dalin jashtë funksionit

0
55

Disa shërbime të gjigandit Google janë bërë të paarritshme për përdoruesit këtë të hënë, 14 Dhjetor. Specifikisht Gmail dhe Youtube nuk janë të aksesueshme për qytetarët.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij kolapsi, ndërkohë që janë të shumta reagimet në rrjet, ku njerëzit shprehen se nuk aksesojnë dot në adresën e tyre në gmail apo se nuk hapin dhe uplodojnë video në Yotube.

Ende nuk ka një reagim zyrtar se çfarë mund ta ketë shkarkuar këtë problem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here