Paparazzi në oborrin e Kuvendit, të gjithë sytë tek ministri i ri i Brendshëm (foto)

0
46

Ditën e sotme është zhvilluar senaca plenare, ku mbajti fjalën edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani.

LSA ka fotografuar deputetë dhe ministra, në dalje të kuvendit, ku e gjithë vëmendja ishte tek ministri i ri i Brendshëm, Bledi Çuçi.

Në foto shfaqet edhe Arben Ahmetaj, duke biseduar me Ulsi Manjën, me një seriozitet të pashembullt…

Më poshtë fotot nga oborri i Kuvendit:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here