‘Zbërthehet’ Kejvina Kthella! Ish-velinës i del gjoksi fushë në studio, Romeo e mbërthen

0
114
Në mometin që nuk pritej, Kejvinës iu zbërthye bluzja dhe i doli gjithë gjoksi. Ajo u përpoq ta mbante me duar, dhe kërkoi ndihmë nga Romeo për ta mbërthyer.Ish-velina Kejvina Kthella ka kaluar një skenë të sikletshme një natë më parë. E ftuar në “Binjakët show”, Kthella u fut në një vaskë të mbushur me akull bashkë me Romeo Veshajn, por e tradhëtoi bluzja që kishte veshur.

Në mometin që nuk pritej, Kejvinës iu zbërthye bluzja dhe i doli gjithë gjoksi. Ajo u përpoq ta mbante me duar, dhe kërkoi ndihmë nga Romeo për ta mbërthyer. Moderatori u ul dhe ia mbërtheu teksa thoshte: Avash moj avash se kemi kamarierin në dhomë akoma!

(f.m/dosja.al)

 

Screenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.pngScreenshot_6.png

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here