Do të ikë pandemia dhe qeveria: Aktori shkodran bën në ABC parashikimin për 2021

0
42

Aktori i njohur shkodran Besnik Çinari e ka të qartë se çfarë do të ndodhë në vitin 2021, ndërkohë që shprehet se është i lumtur që po ikën 2020.

Duke folur për gazetarin e ABC Simon Shkreli, Çinari shprehet se pret një vit më të mirë, gjatë të cilit do të ikë pandemia, por edhe qeveria.

“Shyqyr që iku ky vit. Jemi gëzuar i madh e i vogël. 2021 ka për të qenë më mirë. Do ikë pandemia dhe qeveria. Do të festojmë në familje. Kjo pandemia ka bërë edhe një gjë të mirë, ka bashkuar familjet“, u shpreh aktori shkodran. /abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here