Marina Vjollca shfaqet më tërheqëse se kurrë, i lë të gjithë pa fjalë me paraqitjen e fundit

0
41

Marina Vjollca është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. moderatorja merr gjithmonë vëmendje me paraqitjet e saj publike. Së fundmi, Marina i ka lënë të gjithë pa fjalë me një video që ka publikuar në Instagram.

Siç shihet dhe nga videoja, moderatorja shfaqet e kuruar deri në detaje, ndërsa është veshur me një fushtan gold, me një të çarë anash, ku i thekson format e trupit dhe e bën atë të duket mjaft provokative.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here