Zaho dhe Linda me të shkurtra, Edi Rama boton foton familjare të orës 01.00 të mëngjesit, nuk mungojnë Rea e Gregu (FOTO)

0
70

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar një foto të ëmbël familjare pak minuta pas orës 00:00.

Me bashkëshorten Linda Rama dhe dy djemtë e tij, Gregun dhe Zahon e vogël, Rama ka zgjedhur buzëqeshjen dhe bashkimin e familjes për të uruar këtë vit që po vjen.

Nuk mungon as Rea, e qeshur si gjithnjë. Në foto bie në sy thjeshtësia në veshje e gjithësecilit, Linda dhe Zaho me të shkurtra, përprenarja e Skënderbeut dhe biblioteka gjigande pas kryeministrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here