Ekskluzive/ Surpriza e “Shiko Kush LUAN”: Luana Vjollca interviston Luana Vjollcën!

0
73

Me siguri nuk e keni menduar se Luana Vjollca do të intervistohej nga vetë vetja e saj në “Shiko Kush LUAN”.

Epo, ja që Luana di vetëm të na surprizojë dhe surpriza e mbrëmjes është mjaft e veçantë:

“Luana Vjollca interviston Luana Vjollcën!!”, kështu shprehet autorja dhe moderatorja e “Shiko Kush LUAN” nëpërmjet një postimi në rrjetin social, Instagram.

Ne ju themi të bëheni gati për një super spektakël sonte ora 21:00. Për të mos harruar përveç intervistës speciale me veten e saj, Luana Vjollca do të performojë si asnjëherë më parë!

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here