‘Kemi 13 vite bashkë’ Marin Mema flet rreth jetës personale

0
52

Marin Mema është një nga gazetarët më të dashur për publikun shqiptarë.

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin ‘shiko kush luan’ Marini ka folur rreth jetës private. Ai ka treguar se prej shumë kohësh është në një lidhje dhe i lumtur.

“Marini ka shumë kohë që është i lidhur, shumë kohë”,- u shpreh gazetari i mirënjohur i cili na tregoi se me vajzën “misterioze” ka rreth 13 vite lidhje dhe janë gati të bëhen prindër në një të ardhme sa më të aftërt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here