Zyrtare: Këngëtarja shqiptare heq dorë përfundimisht nga muzika

0
59

Zanfina Ismaili vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku, ndonëse ka kohë që nuk ka publikuar këngë të reja.

Mirëpo, një lajm i rrugëtimi i saj në muzikë ka përfunduar. Zanfina është larguar përfundimisht nga muzika dhe lajmin e ka konfirmuar në një intervistë përballë motrës së saj, Adelinës, në “Prive”.

Aktualisht, Zanfina po punon në dy profesione të ndryshme, të cilat ka preferuar të mos i bëjë publike. l.k/abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here