Si rrallëherë, Marina Vjollca ndryshon ‘look’ dhe pret flokët

0
46

Marina Vjollca është një nga vajzat e ekranit, që është spikatur gjithmonë për qendrueshmërinë në ‘look’. Ajo nuk ka eksperimentuar si koleget e saj, duke ruajtur të njëjtën linjë.

Mirëpo, së fundmi, Marina ka vendosur ta nisë ndryshe vitin 2021. Ajo iu ka dhënë “lamtumirën” flokëve të gjatë dhe i ka prerë shkurt.

Moderatorja ka publikuar një video në Instastory ku shihet duke prerë flokët, ndërsa rezultatin nuk e ka treguar ende. l.k/abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here