Ndryshon data, kur do të jepet zyrtarisht premiera e filmit “Tom dhe Jerry”

0
59

Pas një pauze të gjatë dyshja më e njohur e ekranit botëror, “Tom and Jerry” do rikthehen.

Këtë herë nuk do të jetë një serial, por një film mes tyre.

Projekti i cili përzien jetën reale me animacion, vjen me regji të Tim Storyt, ndërsa në të luajnë aktorë të njohur si: Chlow Grace Moretz, Michael Peña, Rob Delaney, Colin Jost dhe Ken Jeong.

Aventurat unike do t’i shijojmë me premierën e këtij filmi me datë me 21 shkurt dhe jo 5 mars 2021 siç ishte lajmëruar fillimisht.

Ndërkohë, të gjithë po presin me padurim, dy rivalët legjendarë, të cilët kanë shoqëruar rritjen e secilit fëmijë për dekada me rradhë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here