“Nuk pretendoj të marr më shumë se një kujtim!”, dhurata modeste që përloti Fifin (FOTO)

0
49

Nuk thonë kot se “Gjërat e vogla të bëra me dashuri të madhe kanë vlerë më shumë se gjërat që do kushtonin një ton me para”. Megjithatë, në një botë që po bëhet gjithnjë e më shumë materialiste, njerëzit e tillë, që gjejnë lumturinë te gjërat e vogla numërohen me gishtat e dorës.

Dhe mes tyre është edhe një nga këngëtaret e preferuara të shqiptarëve, Fifi. Motra e saj i ka dhuruar asaj një palë vathë, një dhuratë modeste për shumë persona, por që mjaftuan për t’ia mbushur sytë me lot këngëtares.

“Domethënë janë të vogla gjërat që ma mbushin shpirtin! As nuk pretendoj të marrë më shumë se një kujtim të vogël nga njerëzit që kam!” – ka shkruar Fifi krah postimit të Instastory.

Pra 4 ditësh motra e Fifit ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë. Këtë gjë e ka zbuluar vetë këngëtarja, përmes një postimi në rrjete sociale, ku i ka uruar motrës jetë të lumtur, por në fund të gjithëve ju ka tërhequr vëmendjen urimi që Fifi ka bërë për veten e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here