“Kam shkuar me mbi 4,000 gra”, këngëtari i njohur grek ka një arsye për t’i falenderuar

0
69

Këngëtari i njohur grek Lefteris Pantazis, ka deklaruar se ka shkuar me 4 mijë gra.

“Unë mund të kem shkuar me më shumë se 4000 gra,” ka thënë këngëtari gjatë një interviste”, shkruan Protothema.gr.

“I falenderoj sepse edhe ato kanë kaluar mirë dhe unë kalova mirë”, përfundoi ai.

Lefteris Pantazis është një emër i pëlqyer edhe në vendin tone, pasi kënga e tij hit ‘Tope, tope o papagalos’ dëgjohej dikur gjerësisht. Ai ka bashkëpunuar edhe me këngëtarin shqiptar, Devis Xherahun në këngën ‘A me do…Un’te dua shum…’. l.k/abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here