Ndryshon Marina Vjollca, publikon foto me “pamjen e re”

0
88

Marina Vjollca ka ndryshuar “look”.

Vetë moderatorja ka postuar një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku lehtësisht i dallohen flokët e prerë dhe siç duket i shkojnë shumë.

Komentet kanë qenë të shumta nga ana e fansave të cilët e kanë pëlqyer moderatoren me pamjen e re.

Prej disa sezonesh tashmë Marina është pjesë e programit të humorit “Klanifornia” në të cilin jo vetëm moderon, por edhe merr pjesë në skeçet e humorit./Opinion.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here