Aksident i rëndë në aksin Rrëshen-Rubik, humbin jetën 4 persona

0
44

Një aksident i rendë është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në aksin rrugor Rrëshen-Rubik. Në njoftimin paraprak thuhet se 4 persona kanë humbur jetën nga përplasja e një makine me një kamion.

“Në Aksin Rrugor Rrëshen Rubik, Rruga e Kombit, te karburant “Toma”, ka ndodhur një aksident rrugor midis mjeteve Citroen dhe mjeti kamion ku si pasojë e aksidentit dyshohet për 4 viktima. Grupi hetimor dhe Shërbimi Zjarrfikës ndodhen në vendngjarje”, thuhet në një njoftim paraprak./Opinion.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here