Të shara dhe ofendime, plas keq sherri mes Fationit dhe Erisit në ‘Përputhen’ (Video)

0
56

Nje incident i papranueshem ka ndodhur sot ne Perputhen.

Teksa Arjoni shpjegonte situaten e tij me Tean ka nderhyre Fatjoni disa here duke mos e lejuar te flase. I acaruar nga kjo Arjoni i ka thene Fatjonit: Pusho te degjojme se do te kap me shpulla”.

Ka qene kjo fraze qe nuk e ka toleruar Fatjoni i cili eshte ngritur per te goditur Arjonin. Eshte dashur nderhyrja e djemve dhe e Bores per te qetesuar situaten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here