“Topi i zjarrtë” në Spanjë dhe misteri i shpërthimeve në Lezhë, çfarë po ndodh?

0
44

Sipas raportimeve, zhurmave që shoqëroi objektin ishte aq e madhe saqë u dëgjua në pjesë të ndryshme të Spanjës veriore, sidomos në Galicia, Castilla dhe Leon. Ndërkohë, një fenomen i ngjashëm që nuk është shpjeguar ende ndodhi mbrëmjen e së martës edhe në Lezhë.

Banorët thonë se u dëgjuan dy shpërthime të forta dhe se zhurma erdhi nga deti dhe qielli duke krijuar një mister të madh. /abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here