VIDEO/ “Urime, ekipi kampion”, tifozët e Vllaznisë mbajnë mbi supe Brdariç në Shkodër: Kush s’kercen nuk është …

0
150

Tifozët shkodranë kanë pritur me padurim kthimin e skuadrës së Vllaznisë pas fitores në Ballsh 0-1 ndaj Bylisit. Me të mbërritur në Shkodër, dhjetëra tifozë me shallë dhe unfirmat kuqeblu kanë brohoritur dhe përgëzuar skuadrën për ecurinë e jashtëzakonshme këtë sezon pas 15-javësh.

Me të mbërritur autobusi i ekipit në Shkodër, tifozët kanë rrethuar ekipi dhe disa prej tyre kanë ngritur në krahë trajnerin Tomas Brdariç. Me thirrjet “Kush s’kërcen nuk është shkodran” dhe “Urime, ekipi kampion!”, fansat e Vllaznisë festojnë suksesin e sotëm kundër Bylisit dhe kryesimin e sigurtë të kampionatit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here