Të gjithë mund ta bëjnë! Greta Koçi zbulon sekretin pas kilogramëve të humbura

0
45

Me shpërnguljen e saj në Austri, Greta Koçi ka ndryshuar edhe stilin e jetesës. Fansat e kanë vënë re se këngëtarja ka arritur një formë të mirë fizike dhe në një komunikim në InstaStory ajo ka zbuluar se çfarë qëndron pas elegancës së saj trupore.

Ajo ka zbuluar se është bërë vegane, që do të thotë se ka eliminuar mishin, vezët, bulmetin dhe derivatet e tyre.

“Duke mos ngrënë ose më saktë duke ngrënë pak dhe gjërat e duhura. Në fakt jam bërë vegane prej një jave dhe nuk ka gjë më të mirë për shëndetin, por sigurisht dhe për linjat e trupit”, është përgjigjur Greta në Instastory.

Këngëtarja do të mbahet gjatë, veçanërisht për humorin me moshën e saj, që për shumë vite me radhë mbeti 16-vjeçare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here