Bëhet virale, gazetarja ngacmohet gjatë raportimit direkt (VIDEO)

0
66

Gazetarja kanadeze Krista Sharpe, ka shpërndarë në Twitter momentin kur ajo është ngacmuar seksualisht gjatë raportimit direkt nga një person, i cili udhëtonte me makinë. E tronditur, gazetarja shikon në drejtimin e makinës dhe më pas përpiqet që të mbledhë veten.

Në përshkimin e videos që gazetarja ka publikuar në Twitter shkruan: Kjo nuk është për të qeshur dhe aspak e lezetshme. Do doja të thoja se nuk më shqetëson, por më shqetëson. Më bëri të ndihesha si m**, kjo gjë u ndodh të gjithë gazetareve kudo dhe duhet të ndalet.

Kjo video ka marrë më shumë se 3 milionë views-a dhe incidenti po hetohet nga policia rajonale e Waterloos. / KultPlus.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here