FOTO/ Ishte viti ’97, Ledina Çelo tregon sa ka ndryshuar

0
40

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është shpërngulur prej disa vitesh në Gjermani, ku jeton me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj.

Pavarësisht larg skenës, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, pasi ndan herë pas here momente nga jeta e saj, shtëpia moderne apo pushimet në vende të ndryshme të botës.

Së fundmi, Ledina është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar vitin 1997, kur ishte shumë më e re në moshë dhe kishte flokë të palyer.

Ndërkohë vihet re se këngëtarja vazhdon të ruajë ende pamjen e saj seksi dhe vajzërore, ndonëse vitet ikin. l.k/abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here