“Mirëmëngjes”, Luana Vjollca zbulon sekretin për një trup perfekt

0
57

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashur të momentit për publikun. Ajo është shumë e angazhuar me aktivitete, mirëpo së fundmi ka zbuluar se gjen pak kohë për veten që të bëjë aktivitete sportive.

Ajo ndau në “Instastory” një foto ku zbulon se si e nis ditën. Me këtë Luana tregon gjithashtu se si mban trupin në formë dhe duket gjithmonë kaq seksi.

Moderatorja bukuroshe ka treguar se e nis ditën duke bërë ushtrime, e prandaj ka një trup kaq perfekt, për të cilin fansat e komplimentojnë shumë.

“Mirëmëngjes”, ka shkruar ajo krahas fotos ku shfaqen mjetet me të cilat ushtrohet.l.k/abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here