Në Shqipëri ‘po ngrijmë’ nga i ftohti, vajza e Rita Latit gjen vendin më të nxehtë për të ekspozuar të pasmet (FOTO)

0
59

Roza Lati është ndër moderatoret më të dashura dhe me të komentura për mediat rozë.

Kjo për shkak të karakterit dhe të stilit të veçantë që ka.

Së fundmi në vend janë shënuar temperatura të ulta dhe si duket Roza ka gjetur vendin përfekt për tju kthyer verës dhe pozave me bikini.

Moderatorja ka udhëtuar në Dubai ku edhe ka ngritur temperaturat, teksa ka pozuar me bikini të kuq, dhe ekspozon format.

Pak orë më parë ajo ka postuar një foto ku shihet shumë joshëse dhe shkruan “unë e urrej të dërgoj mesazh. Hajde jeto me mua”./newsbomb.al

Screenshot_23.png
Screenshot_24.png
Screenshot_25.png
Screenshot_26.png
Screenshot_27.png

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here