Aktori i humorit Ledion Lako bënë deklaratën e fortë: Të dashurën e radhës do e marrë grua

0
148

I pyetur në lidhje me jetën e tij personale ai ka bërë një deklaratë të fortë. Vogëlushi, i rubrikës “Skuadra e Hernonjeve” Joen, e ka pyetur aktorin, nëse ka të dashur dhe kur do martohet. Përgjigja e aktorit, ka qenë që nuk ka të dashur, por dashuria e tij e radhës do të jetë gruaja me të cilën do kaloj jetën.

Aktori i humorit Ledion Lako, ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin e Diell, ku ka treguar disa detaje nga jeta e tij.

I pyetur në lidhje me jetën e tij personale ai ka bërë një deklaratë të fortë. Vogëlushi, i rubrikës “Skuadra e Hernonjev” Joen, e ka pyetur aktorin, nëse ka të dashur dhe kur do të martohet. Përgjigja e aktorit, ka qenë që nuk ka të dashur, por dashuria e tij e radhës do të jetë gruaja me të cilën do kaloj jetën.

Joeni: “Si ta quajnë të dashurën, e kur do martohesh?”

Ledionin: “Të dashurën, kë te dashur , prit tani, nuk kam të dashur, kam vendosur mos te kem te dashur, tashme kë të gjej të dashur do ta çoj në shtëpi e do ta quaj grua. Kur ta gjej do martohem, do martohem po tani nuk lejohen as dasmat, se une bej e Mulin po as damën time nuk po bej dot,“-ka thënë ai.

(k.a/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here