Me kë ke pasur fantazi seksuale? Rudina Hajdari zbulon yllin që i ‘nxeh gjakun’: Është Brad Pitt

0
50

E ftuar në ‘Shiko kush luan’, Hajdari u bë pjesë e një rubrike, ku ose do të duhej t’i përgjigjej një pyetjeje, ose do të humbiste pikët.

Deputetja Rudina Hajdari ka zbuluar personin me të cilin ka pasur fantazi seksuale.

E ftuar në ‘Shiko kush luan’, Hajdari u bë pjesë e një rubrike, ku ose do të duhej t’i përgjigjej një pyetjeje, ose do të humbiste pikët.

E pyetur se cili është personi me të cilin ka pasur fantazi seksuale, Hajdari tha emrin e aktorit të njohur Bred Pitt.

“Brad Pitt,”- tha deputetja dhe në sallë pati të qeshura.

(f.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here