“Shkonte me gratë e…”, modelja i nxjerr ‘të palarat’ Higuain dhe zbulon mesazhet e CR7

0
85

Modelja Manuela Ferrera ka folur për lidhjen me Gonzalo Higuain dhe jetën private të saj.

E ftuar në emisionin Tiki Taka, modelja tha: “Unë isha me Higuain disa kohë më parë. Ne kurrë nuk ishim fejuar zyrtarisht, kishte një takim që zgjati disa muaj. Mbaroi sepse ai kishte një një pasion të veçantë për gratë e ndyra. Ai preferoi të shkonte me gra të pista. Nëse kjo ka ndodhur gjatë përvojës së tij në Napoli? Jo, më vonë. Ai ishte në Milano në atë kohë “.
Ferrera pastaj sqaroi lidhjen e pretenduar me CR7: “Historia me Cristiano Ronaldon? Nuk kishte kurrë asgjë, ai thjesht më shkruajti një mesazh privat në rrjetet sociale për të më uruar. Vetëm komplimente, asgjë më shumë. Ndihem shumë e vlerësuar “.

Në të kaluarën modelja kishte dhe një histori dashurie me futbollistin portugez Ricardo Quaresma: “Zgjati tetë muaj, ai pëlqente makaronat e mia me brokol”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here