THUMBA në emision/ Ermali i bën ftesën LIVE Luanës: Do vish në filmin tim. Moderaotrja: S’i bëj dot të gjitha…Ndërhyn Rezart: Pse ore, të hapësh ti Xing-un?

0
100

Kjo e fundit, u surprizua dhe tha që nuk i bën dot të gjitha, ndërsa Ermali shtoi se ndodhta ka ardhur momentin ta linte këtë që bënte tani (emisionin). Këtu ndërhyri Rezart Veleshnja dhe tha se nuk do ta bënte atë gjë Luana, sepse në këtë mënyrë, Ermali do kthehej tek “Xing”-u.

Moderatorja Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi ‘kanë hedhur’ e ‘pritur’ disa thumba mbrëmjen e sotme. Ermali ishte i ftuar në “Shiko kush luan”, u pyet se cila do të ishte vajza që do ta kishte në filmin e tij dhe moderatori tha emrin e Luana Vjollcës.

Kjo e fundit, u surprizua dhe tha që nuk i bën dot të gjitha, ndërsa Ermali shtoi se ndodhta ka ardhur momentin ta linte këtë që bënte tani (emisionin). Këtu ndërhyri Rezart Veleshnja dhe tha se nuk do ta bënte atë gjë Luana, sepse në këtë mënyrë, Ermali do kthehej tek “Xing”-u.

Pjesë nga Biseda:

Ermal Mamaqi: Unë s;doja ta zbuloja por është Luana

Luana Vjollca: Si more?

Rezart Veleshnja: Nxirr mesazhet s’të besojmë

Luana Vjollca: Po pra nxirri mesazhet…ore s’bëj dot unë edhe këtë edhe atë…

Ermal Mamaqi: Po ndoshta ka ardhur momenti ta lësh këtë e të bësh vetëm atë…

Rezart Veleshnja: po si jo ore, të kthehesh te ‘Xing”-u ti

(f.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here