Bashkëshortja i nxjerr foton Bashës, i veshur sportiv, kryedemokrati i lexon librin e preferuar të bijës

0
70

Fushata elektorale për zgjedhjet e 25 prillit nuk ka nisur të paktën zyrtarisht dhe kryedemokrati, Lulzim Basha po i shfrytëzon këto pak ditë përpara saj me familjen.  

Mbrëmjen e sotme ka qënë bashkëshortja e tij, Aurela Basha që ka publikuar një moment nga koha që kryetari i PD-së kalon me vajzën e çiftit.

Në fotografinë e postuar në rrjetet sociale, shihet Basha i veshur sportiv teksa i lexon librin e preferuar të bijës, Viktoria.  

“Sonte në kohë për ti lexuar gocës librin e preferuar “” shkruan Basha përkrah fotos.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here