“Kam bërë seks në mal”/ Rrëfehet Arjola Demiri: Nuk kam pasur fiksim asnjë mashkull VIP, i them personit që po vjen tek unë se dua shumë dashuri…

0
40

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer një nga eksperiencat më të veçanta përsa u përket marrëdhënieve seksuale. Në intervistën e shkurtër në ‘Aftër party’, Demiri tha se vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks është mali.

E pyetur se cili është mashkulli VIP shqiptar që ka pasur fiksim, Arjola Demiri tha se nuk ka pasur asnjë të tillë.

Në momentin që iu kërkua t’i bënte një dedikim LIVE personit të saj të zemrës, aktorja tha se është single, por atij që do të jetë në të ardhmen, i tha se ka nevojë për shumë dashuri.

Pjesë nga intervista:

Shpenzon apo fiton më shumë para?

Arjola Demiri: Shpenzoj më shumë.

Mami e rreptë apo tolerante?

Arjola Demiri: Tolerante.

Në një lidhje apo single

Arjola Demiri: Single

I bën apo të bën më shumë surpriza?

Arjola Demiri: Kujt? (qesh) Nëse jemi në të ardhmen, do më bëjë më shumë surpriza.

Të kthehesh në 2020-ën apo tek ish i dashuri?

Arjola Demiri: Në 2020-ën.

Puthje buzë detit apo pranë zjarrit

Arjola Demiri: Pranë zjarrit

Mashkulli VIP shqiptar që kam patur dhe kam ende fiksim …

Arjola Demiri: Nuk kam patur

Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri është në …

Arjola Demiri: Në mal

Bëji një dedikim Live personi të zemrës…

Arjola Demiri: Personit të zemrës që duhet të jetë duke ardhur rrugës për tek unë i them që: “Kam shumë po shumë nevojë për dashuri”.

(f.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here