Pamela Anderson largohet nga të gjitha rrjetet sociale: Ishte humbje kohe, tani jam e lirë

0
43

Aktorja dhe showgirl i njohur Pamela Anderson, ka njoftuar se ajo do të largohet nga të gjitha rrjetet sociale.

Megjithëse në Instagram ka mbi një milion ndjekës dhe e ka përdorur shpehherë për të publikuar foto nga përditshmëria dhe shprehur pikëpamjet e saja, duket se kjo marrëdhënie do të shkëputet.

Postimi

”Ky do të jetë postimi im i fundit në Instagram Twitter ose Facebook

Unë kurrë nuk kam qenë e interesuar në rrjetet sociale dhe

tani që unë vendosa në jetën time të jem e frymëzuar nga leximi dhe të qenit në natyrë

Jam e lire

faleminderit per dashurinë

Bekime për të te gjithë ju

Le të shpresojmë të gjeni forcën dhe frymëzimin për të ndjekur qëllimin juaj

dhe përpiquni të mos josheni nga humbja e kohës

Kjo është ajo që ata duan dhe mund të përdorin për të fituar para

Kontrollin mbi trurin tuaj.”

(d.a/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here