‘Harrojeni’, Meta përcjell mesazhin: Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë dhe arrogantë

0
46

Presidenti Ilir Meta ka përcjellë një mesazh, ndërkohë që po afrohemi drejt zgjedhjeve të 25 prillit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta shkruan se Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë. Sipas tij, më 25 prill, Shqipëria do të jetë në dorë të shqiptarëve.

“Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë. HARROJENI! Më 25 prill 2021, Shqipëria në dorë të shqiptarëve!”, shkruan Meta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here