Rama i përgjigjet Metës: Boll e përdore Presidencën e Republikës si thes për atë farë LSI-je

0
53

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, i cili pak më parë tha se Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë.

Ndaj kësaj ka reaguar Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku shkruan “boll e përdore Presidencën e Republikës si thes për atë farë LSI-je dhe Presidentin e Shqipërisë si gojën e shqyer të atij thesi”.

“Ke të drejtë Ilir, Shqipëria nuk futet dot në thes, shumë mirë e paske thënë! Prandaj boll e përdore Presidencën e Republikës si thes për atë farë LSI-je dhe Presidentin e Shqipërisë si gojën e shqyer të atij thesi,” shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here