FOTO/ Me pizhame nga shtrati! Beatrix Ramosaj nuk pyet për të ftohtin, ndan me ndjekësit foton ‘hot’

0
49

Këngëtarja Beatrix Ramosaj shpesh herë shfaqet provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka ndarë në Instagram një foto ku shihet në shtrat.

E veshur me pizhama, ku në pah bien linjat e trupit, më saktë gjoksi i cili bie në sy menjëherë. Fotoja ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here