“Lodër që hap këmbët tek shefi”, Plas mes Silvana Bushatit dhe gazetares Sidorela Gjoni

0
86

Mjaftoi vetëm një promo emisioni për të shkaktuar një zhurmë në media. Ishte gazetarja, Sidorela Gjoni ajo e cila në llogarinë e saj në Instagram publikoi projektin e ri që pritet të transmetohet së shpejti.

Mirëpo, kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak modeles Silvana Bushati e cila e akuzoi Gjonin se ideja dhe projektet janë të sajat dhe i ka bërë ajo para 1 viti.

“Sidorela Gjoni kjo eshte ideja dhe projketi im qe po ben ti dhe nuk eshte dicka e re, por e marr nga une, e berë para nje viti, kjo eshte nje gje shumë e turpshme. Ideja ime me shportë jashtë, sfida e te gjitha. Ne vendin tonë duhet te jesh loder e te gjithve qe te arrish aty ku do dhe te hapesh kembet nga shefi, e kjo vlen shumë”- shkruan shkruan Silvana Bushati për Sidorela Gjonin.

E kontaktuar nga Ora News Silvana është shprehur se projekti është i saj ku më parë e ka prezantuar këtë projekt dhe i është refuzuar.

“Fare e thjeshtë është një projekt ide realizim i imi dhe me lekët e mija, pra në kurrizin tim dhe si projekt e dërgova në të gjitha televizionet për një bashkëpuni. Është e dokumentuar që është i imi me çdo gjë. Del kjo vajza që as se njihja si moderatore dje dhe thotë po të njëjtat fjalë që unë kam shkruar në projekt, fiks pa asnjë ndryshimkur në të njëjtën kohë, vit, televizioni tha nuk duket gjë si projekt dhe mu refuzua.”/Ora News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here