Reagon Andi pas publikimeve ku shihen duke u puthuar Tea dhe Bearti

0
49

Pasi nëpër media janë duke qarkualluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ në një vend malor me borë duke u puthur, ka reaguar edhe Andi.

Përmes disa videove në InstaStory, Andi thotë se nuk ka shpjegim se çfarë po ndodh, dhe se së pari është duke pritur që të sqarohet me Tean, pastaj do të tregojnë se çfarë ka ndodhur.

Se ata të dy janë bashkë në një fshat malor e ka konfirmuar edhe motra e Beartit, Idea Rexhepi, e cila e ka postuar një fotografi, të Teas dhe Beartit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here