Bearti flet për herë të parë, pranon lidhjen me Tean dhe paralajmëron: Është viktima e kësaj situate, më vonë do e mësoni gjithë të…(VIDEO)

0
54

Ka bërë bujë ditën e djeshme lajmi se Tea dhe Bearti janë në një lidhje bashkë, të dy konkurentë të emisionit “Përputhen”.

Këtë e ka pranuar dhe vetë Bearti. Me anë të një postimi në Instastory, Bearti shprehet se ai dhe Tea janë çift.

Bearti tha se Tea ka qënë viktimë në këtë çështje, duke paralajmërua se ajo nuk është e vetmja, dhe thotë se e gjithë e vërteta do të mësohet më vonë.

“Ndjej një detyrim për publikun që të flas në emrin tim dhe të Teas. Rrethanat erdhën që t’ju them se ç’keni marrr vesh për mua dhe Tean është e vërtetë. Tea është me mua. Jemi bashkë. Por ju betohem me dorë në zemër se në tërë këtë historinë e Teas, Tea është e pafajshme, Tea është viktima e kësaj situate, dhe jo vetëm ajo. Por më vonë do e mësoni gjithë të vërtetën e kësaj historie, ka rëndësi që gjithçka që është një dashuri e vërtetë, pse jo edhe më e bukura e gjithë dashurive”, është shprehur Bearti në një video të piublikuar në Insatgram.

Kujtojmë që Tea para dy javësh zyrtarizoi lidhjen e saj me Andin, ndërkohë që shumë e akuzonin për shtirje, pasi ishin të bindur që po e tradhëtonte Andin me Beartin, djalin nga Kosova.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here