Pastori kritikon vajzat: Visheni si princesha, por në sjellje nuk jeni të tilla gjithmonë

0
104

Pastori i njohur Akil Pano është i ftuar mbrënjen e sotme në puntatën e Përputhen Prime. Ai është në rolin e opinionistit bashkë më Elona Duron. Ai dha përshypjet dhe mendimet e tij në lidhje me emisionin më të shikuar të momentit.

Pastori tha:

Vajzat dhe djemtë janë shumë të mirë, vajzat i shoh të veshura si princesha, por në sjellje jo gjithnjë kam parë sjelljen e nje princeshe.

Të rinjtë tani duan gjërat në moment, e kanë të vështirë të presin, nuk kanë durim. Ka ndikim edhe fama në rrjetet sociale. Po ashtu i them dhe djemve.

Fisnikëria e bën mashkullin më të mirë, fakti që jeni kthyer në modelë, ju bën përgjegjës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here