Luana Vjollca sërish e shqetësuar, përfundon në Prokurori

0
52

Moderatorja seksi Luana Vjollca ka përfunduar në prokurori pasi një fans tjetër e ka përndjekur.

Bëhet me dije se moderatorja ka denoncuar në Prokurori një fans që e përndjek pasi i ishte kthyer në burim stresi dhe shqetësimi.

Kujtojmë se kjo është hera e dytë që moderatorja përballet me fansat e saj në organet e drejtësisë. Më herët policia ka arrestuar një tjetër person i cili e përndiqte moderatorin. Që prej kësaj ngjarje moderatorja lëvizte me makinë me shofer.

(R.G/Faxweb)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here