“Dimrin e bën verë”, Enca provokon ndjekësit, me bikini në vaskë, ekspozon format “bombastike”

0
60

Këngëtarja nuk harron të provokojë me fotot sensuale që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi këngëtarja ka postuar disa foto në Instagram, ku shihet me bikini në një vaskë, teksa ekspozon format bombastike.

“Do të doja që cdo ditë të ishte verë” shkruan këngëtarja krahas postimit.

Dhe nuk kishte sesi në foto kaq provokuese të mungonin edhe komentet nga fansat e saj ku njëri shkruan “dimri e bën verë”

fthytjyt.JPG
fhyjyj.JPG

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here