‘Do vdes për p**** tënd’, Rudina Dembacaj i kthen përgjigje fansit: Ia vlen! Shihemi në… (FOTO)

0
55

Rudina Dembacaj ka kaluar çdo kufi parashikimi nga fansat e saj, çdo kufi përsa i përket komplekseve dhe transparencës që ka me ndjekësit në rrjete sociale.

Aktorja dhe moderatorja e njohur zhvillon shpeshherë mini-intervista në Instastory, ku i kthen përgjigje ndjekësve të saj për gjërat që ata janë kurioz.

Shumë duan të dinë për jetën e saj, Markun, vajzën, por dikush ka guxuar të mos e pyesë, por t’i bëjë një kompliment allashqiptarçe.

“Do të vdes për p*dhin tan”, i shkruan ai, ndërkohë që Dembacaj e ka shpërndarë përgjigjen për të gjithë: Ja vlen! Shihemi në botën tjetër.

Screenshot_5.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here