Basha u shfaq të shtunën duke gatuar nga shtëpia, Rama thumbon kryedemokratin: Është për t’u admiruar dikush që gatuan me këpucë

0
47

Kryeministrit Edi Rama iu kërkua nga gazetarët që të jepte një koment mbi foton e kryedemokratit Lulzim Basha duke gatuar në kushte shtëpia. Rama u shpreh me ironi se dikush që gatuan me këpucë aq më tepër të shtunën mbrëma është për t’u admiruar.

“Unë mendoj se është për tu admiruar një njeri që gatuan me këpucë dhe që gatuan me këpucë të shtunën mbrëma, kjo bën diferencën”, tha Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here