Capital-T përfundon në pranga, reperi i njohur bën me dije arrestimin e tij

0
53

Në sesionin pyetje-përgjigje me fansat në instagram, reperi Capital T ka dhënë përgjigje mbi shumë pyetje që lidhen me punën e tij artistike, por jo vetëm.

Në njërën prej pyetjeve që ka tërhequr dhe vëmendjen e shumë dashamirësve të artistit është interesimi i një fansi në lidhje me faktin se a është arrestuar ndonjëherë reperi.

Në përgjigjen e tij Capital T shprehet se është shoqëruar në komisariat përpara dy javëve, por duke mosdhënë më shumë detaje me këtë eksperiencë personale.

“A ke qenë ndonjëherë i arrestuar”, ka qenë pyetja e fansave që ka pasuar me replikë nga reperi.

“Para 2 javëve”, shprehet Capital T, por nuk e dimë sa serioze mund të jetë kjo deklaratë e tij./faxweb.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here