Foto+ Video/ Dëbora zbardh kryeqytetin

0
84

Ashtu sikurse ishte parashikuar nga meteorologët dëbora nisi mbrëmjen e së shtunes edhe në kryeqytet, ku ky fenomen nuk është shumë i zakonshëm.

Ndonëse qytetarët nuk kanë mundur ta shijojnë këtë dukuri për shkak të ndalimit të lëvizjeve pas orës 20:00, këto foto dhe imazhe sjellin pamjet e kësaj mbrëmjeje në Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here