Shqipëria e mbuluar nga dëbora, Roza Lati ‘provokon’ fansat me bikini në mes të Dubait, ekspozon të pasmet mbi jaht

0
41

Vendi ynë sot është mbuluar thuajse i gjithë nga dëbora, kryesisht veriu dhe juglindja e vendit, por dhe Elbasani me Tiranën janë zbardhur nga reshjet e shumta, ku favorizuese kanë qenë dhe temperaturat e ulëta.

Ndërkohë që shumë janë bllokuar në të ftohtë dhe të gjithë janë mbuluar në shtëpi, moderatorja Roza Lati ka menduar të ngacmojë disi fansat duke rritur temperaturat në rrjet.

Ajo ka publikuar disa foto me biki nga jahti, gjatë pushimeve në Dubai. Tepër elegante dhe shumë seksi, Roza nuk ka nguruar që të ekspozojë format bombastike, që çdo femër do ia kishte zili./newsbomb.al

roza.jpg
rozai.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here