“Banderas më trembte sepse ishte shumë i lirshëm”, rrëfehet Selma Hayek

0
44

Aktorja e famshme Salma Hayek tani ka folur rreth xhirimeve për filmin e saj të parë ‘Desperado’ ku ajo bëri skena dashurie në filmin e saj të luajtur me aktorin Antonio Banderas.

Duke hyrë në detaje të përvojës së saj të xhirimit, Salma Hayek tha se ndërsa bashkë-ylli i filmit Antonio Banderas dhe regjisori Robert Rodriguez e bënin atë të ndihej e qetë, ishin vetë komplekset e saj që e bënin atë nervoze gjatë skenave të dashurisë.

Në një podcast të organizuar nga Dax Shepard dhe Monica Padman, Salma Hayek tha se realizimi i skenave të dashurisë. Ishte një luftë e vërtetë.

“Kështu që, kur do të fillonim skenat e dashurisë, unë fillova të qaj,” tha Salma dhe shtoi: “Një nga gjërat që kisha frikë ishte Antonio – ai ishte një zotëri absolut dhe kaq i mirë, dhe ne jemi akoma miq shumë të ngushtë – por ai ishte shumë i lirshëm. Më trembte se pse ai nuk e kishte problem fare. Unë fillova të qaja, dhe ai ishte si: ‘O Zot. Ju po më bëni të ndihem i tmerrshëm.’ Dhe unë u vura shumë në siklet saqë po qaja,” tregoi Selma.

(E.H/Faxweb.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here